Medarbetare

Lina Romlin

Lina Romlin
Konsultchef | Primärvård

0455-30 28 03
lina.romlin@ngsgroup.se

Jessie Olin

Jessie Olin
Konsultchef (föräldraledig)

Linda Fransson

Linda Fransson
Konsultchef | Primär- och specialistvård

0455-30 28 19
linda.fransson@ngsgroup.se

Linda Hertzman

Linda Hertzman
Konsultchef | Specialistvård

08-505 808 59
linda.hertzman@ngsgroup,se

Gertie Ramskog

Gertie Ramskog
Konsultchef | Radiologi och specialistvård

08-505 808 72
gertie.ramskog@ngsgroup.se

Carina Bolander Andersson

Carina Bolander Andersson
Konsultchef | Psykiatri

08-505 808 58
carina.bolander.andersson@ngsgroup.se

Lina Andersson

Lina Andersson
Konsultchef | Jouruppdrag i VGR

0455-30 28 07
lina.andersson@ngsgroup.se

Evelina Arnström

Evelina Arnström
Verksamhetschef | Primär- och specialistvård

0455-30 28 17
evelina.arnstrom@ngsgroup.se

Madeleine Lidman

Madeleine Lidman
Konsultchef (föräldraledig)

Signild Pettersson

Signild Pettersson
Konsultchef (föräldraledig)

Linda Edin

Linda Edin
Administratör | Rekryterare

0455-30 28 13

Astrid Hansson

Astrid Hansson
Konsultchef | Psykiatri

08-505 808 55
astrid.hansson@psykiatrika.se

Pär Wijkmark

Pär Wijkmark
Konsultchef | Radiologi

08-505 808 54
par.wijkmark@ngsgroup.se

Petra Thor

Petra Thor
Konsultchef | Psykiatri

08-505 808 57
petra.thor@ngsgroup.se

Administration NGS

Camilla Gummesson

Camilla Gummesson
Ekonom

0455-34 10 28
camilla.gummesson@ngsgroup.se

Henrik Gredehall

Henrik Gredehall
Ekonom

0455-30 28 18
henrik.gredehall@ngsgroup.se

Jonas Larsson Ramsby

Jonas Larsson Ramsby
Löneadministratör

0455-30 28 29
jonas.larssonramsby@nursepartner.se

Mona-Beth Pehrson

Mona-Beth Pehrson
Ekonomichef

0455-30 28 15
mona-beth.pehrson@nursepartner.se

Samira Tajiou

Samira Tajiou
Strategisk Affärsutvecklare

072-333 93 53
samira.tajiou@ngsgroup.se