Medarbetare

Lina Romlin

Lina Romlin
Konsultchef | Primärvård

0455-30 28 03
lina.romlin@ngsgroup.se

Jessie Olin

Jessie Olin
Konsultchef | Jouruppdrag i VGR

0455-30 28 07
jessie.olin@ngsgroup.se

Linda Fransson

Linda Fransson
Konsultchef | Primär- och specialistvård

0455-30 28 19
linda.fransson@ngsgroup.se

Linda Hertzman

Linda Hertzman
Konsultchef | Specialistvård

08-505 808 59
linda.hertzman@ngsgroup,se

Gertie Ramskog

Gertie Ramskog
Konsultchef | Radiologi och specialistvård

08-505 808 72
gertie.ramskog@ngsgroup.se

Carina Bolander Andersson

Carina Bolander Andersson
Konsultchef | Psykiatri

08-505 808 58
carina.bolander.andersson@ngsgroup.se

Lina Andersson

Lina Andersson
Administratör | Rekryterare

0455-30 28 13
lina.andersson@ngsgroup.se

Lotta Nordström

Lotta Nordström
Verksamhetschef | Psykiatri

08-505 808 57
lotta.nordstrom@ngsgroup.se

Evelina Arnström

Evelina Arnström
Verksamhetschef | Primär- och specialistvård

0455-30 28 17
evelina.arnstrom@ngsgroup.se

Madeleine Lidman

Madeleine Lidman
Konsultchef (föräldraledig)

Signild Pettersson

Signild Pettersson
Konsultchef (föräldraledig)

Administration NGS

Camilla Gummesson

Camilla Gummesson
Ekonom

0455-34 10 28
camilla.gummesson@ngsgroup.se

Henrik Gredehall

Henrik Gredehall
Ekonom

0455-30 28 18
henrik.gredehall@ngsgroup.se

Jonas Larsson Ramsby

Jonas Larsson Ramsby
Löneadministratör

0455-30 28 29
jonas.larssonramsby@nursepartner.se

Mona-Beth Pehrson

Mona-Beth Pehrson
Ekonomichef

0455-30 28 15
mona-beth.pehrson@nursepartner.se